زمان ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی در سال 1400

برگزاری آزمون نظام مهندسی جدید در نیمه اول سال 1401

آزمون نظام مهندسی نیمه اول سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. حامد مانی‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ضمن تبریک روز مهندس به تمامی مهندسان به ویژه پذیرفته‌شدگان آزمون 1400 در تمامی رشته صلاحیت‌ها بر ارتقای ایمنی ساختمان‌ها با رعایت کامل مقررات ملی و کنترل ساختمان تاکید کرد. وی با اشاره به اینکه اخیرا آزمون مهندسان، کاردان‌ها و معماران تجربی در تمامی رشته‌های موضوع قانون برگزار و نتایج آن به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان رسید، گفت: در این آزمون نیز همانند تمامی آزمون‌ها، تعداد قابل توجهی از داوطلبان با تلاش و ممارست توانستند امتیاز لازم را برای ارائه خدمات مهندسی کسب کنند. وی افزود: این گروه از مهندسان افراد برگزیده جامعه مهندسی هستند که موفق به اخذ صلاحیت حرفه‌ای شده‌اند، امیدواریم در انجام وظایف حرفه‌ای آتی خود نیز موفق باشند و بتوانند با به کار بستن اصول اخلاق مهندسی، سرآمدی خود را پیش از پیش به اثبات برسانند و به جامعه خدمت رسانی کنند. مانی‌فر ضمن تاکید بر هرچه تخصصی‌تر شدن خدمات مهندسی افزود: تلاش می‌شود آزمون آتی با کمترین تغییرات در منابع آزمون پیشین و با تعریف صلاحیت‌های جدید در نیمه‌ی اول سال ۱۴۰۱ برگزار شود که زمان دقیق آن پس از هماهنگی‌های لازم با مراجع ذیربط اعلام خواهد شد.

اطلاعیه ثبت‌نام و زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی سال ۱۴۰۱

به اطلاع کلیه متقاضیان مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی سال ۱۴۰۱ می‌رساند، آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان در رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت، طراحی و اجرا)، عمران (نظارت، محاسبات، اجرا، طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی)، تأسیسات‌مکانیکی (طراحی، نظارت و اجرا)، تأسیسات‌برقی (طراحی، نظارت و اجرا)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، همچنین آزمون‌های ورود به حرفه کاردان‌های فنی ساختمان در رشته‌های کاردانی شامل معماری، عمران، شهرسازی، نقشه‌برداری، تاسیسات‌مکانیکی و تاسیسات‌برقی به همراه آزمون تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی و آزمون صلاحیت کارشناس ماده ۲۷، به‌طور هماهنگ و همزمان در سراسر کشور در تیر ماه سال جاری برای رشته معماری(طراحی) و در شهریور ماه برای سایر رشته‌ها برگزار خواهد شد.

شروع ثبت‌نام آزمون‌های مذکور در اردیبهشت ماه سال جاری می‌باشد که زمان دقیق آن متعاقباً اعلام می‌گردد.

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی 1400

ثبت نام آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی ساختمان در تاریخ 17 الی 25 اسفند ماه انجام شد. زمان برگزاری آزمون تا پایان مرداد ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

به اطلاع کلیه مهندسین رشته های هفت گانه معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی ، تاسیسات برقی، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک می رساند، آزمون سال 1400 دارای تغییراتی می باشد.

برگزاری صلاحیت اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی

ثبت نام و برگزاری صلاحیت اجرا برای مهندسین تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی ساختمان یکی از خبرهای خوشی است که پس از سال ها می شنویم. منابع این آزمون علاوه بر کلیه منابع آزمون نظارت شامل موضوعات حقوقی، ایمنی ،کارگاهی و امور بیمه به شرح زیر می باشد.

 

مواد و منابع آزمون اجرا

تمام منابع مرتبط با آزمون نظارت شامل:

و همچنین:

صلاحیت جدید (گودبرداری و بهسازی ساختمان) برای رشته عمران

بر اساس اخبار واصله همچنین دو صلاحیت جدید برای گروه مهندسین عمران با عنوان صلاحیت گود و صلاحیت بهسازی وجود خواهد داشت، که شرط لازم برای ثبت نام و شرکت در آزمون این دو صلاحیت جدید، دارا بودن پروانه پایه اول اشتغال به حرفه نظام مهندسی در صلاحیت عمران نظارت و همچنین دارابودن مدرک کارشناسی ارشد می باشد.

اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان اردیبهشت ماه سال 1400

به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسان می رساند، زمان آزمون یاد شده که مقرر بود در روزهای 29، 30 و 31 اردیبهشت ماه سال جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شود و بنا به دستور وزیر محترم راه و شهرسازی و به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا معوق گردید از طرف سخنگوی ستاد مقابله با کرونا اعلام شد: آزمون نظام مهندسی 13 تا 15 مرداد ماه به طور هم زمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون نظام مهندسی نشده بودند می توانند از روز دوشنبه 17 خرداد لغایت پنجشنبه 20 خرداد به مدت 4 روز نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان توییت
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 6
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 5
افزودن برای مقایسه
- 5% کتاب آزمون های پلکانی اجرای برق آزمون نظام مهندسی زمان ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی در سال 1400 3008 1 300x300
246,050 تومان

کتاب آزمون های پلکانی اجرای برق

موجود نیست
فروشنده : آزمون تاپ
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 5
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 1
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 1
افزودن برای مقایسه
کتاب مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان (صرفه جویی در مصرف انرژی)(ویرایش ۹۹) آزمون نظام مهندسی زمان ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی در سال 1400 819 300x300
60,000 تومان

کتاب مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان (صرفه جویی در مصرف انرژی)

موجود نیست
فروشنده : آزمون تاپ
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 3
افزودن برای مقایسه
نظر دهید

پاسخ دهید

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0

مشاوره رایگان

آزمون کارشناسی رسمی نزدیکه!
برای مشاوره رایگان و عضویت در بزرگترین گروه کارشناسی رسمی فرم زیر را پر کنید.