به آزمون تاپ خوش آمدید!

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی در سال 1400

اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان اردیبهشت ماه سال 1400

به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسان می رساند، زمان آزمون یاد شده که مقرر بود در روزهای 29، 30 و 31 اردیبهشت ماه سال جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شود و بنا به دستور وزیر محترم راه و شهرسازی و به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا معوق گردید از طرف سخنگوی ستاد مقابله با کرونا اعلام شد: آزمون نظام مهندسی 13 تا 15 مرداد ماه به طور هم زمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون نظام مهندسی نشده بودند می توانند از روز دوشنبه 17 خرداد لغایت پنجشنبه 20 خرداد به مدت 4 روز نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان توییت

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی 1400

ثبت نام آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی ساختمان در تاریخ 17 الی 25 اسفند ماه انجام شد. زمان برگزاری آزمون تا پایان مرداد ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

به اطلاع کلیه مهندسین رشته های هفت گانه معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی ، تاسیسات برقی، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک می رساند، آزمون سال 1400 دارای تغییراتی می باشد.

برگزاری صلاحیت اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی

ثبت نام و برگزاری صلاحیت اجرا برای مهندسین تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی ساختمان یکی از خبرهای خوشی است که پس از سال ها می شنویم. منابع این آزمون علاوه بر کلیه منابع آزمون نظارت شامل موضوعات حقوقی، ایمنی ،کارگاهی و امور بیمه به شرح زیر می باشد.

 

مواد و منابع آزمون اجرا

تمام منابع مرتبط با آزمون نظارت شامل:

و همچنین:

صلاحیت جدید (گودبرداری و بهسازی ساختمان) برای رشته عمران

بر اساس اخبار واصله همچنین دو صلاحیت جدید برای گروه مهندسین عمران با عنوان صلاحیت گود و صلاحیت بهسازی وجود خواهد داشت، که شرط لازم برای ثبت نام و شرکت در آزمون این دو صلاحیت جدید، دارا بودن پروانه پایه اول اشتغال به حرفه نظام مهندسی در صلاحیت عمران نظارت و همچنین دارابودن مدرک کارشناسی ارشد می باشد.

نظر دهید

پاسخ دهید

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0