کلید سوالات آزمون نظام مهندسی شهریور 1401

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان محترم در آزمون‌های نظام مهندسی شهریور ۱۴۰۱ می‌رساند، که دفترچه سوالات و پاسخنامه آنها جهت آگاهی و خودارزیابی داوطلبان از طریق سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir منتشر گردیده است.

شرکت‌کنندگان محترم می‌توانند هرگونه نظر ارشادی، انتقادی یا اعتراض خود به هر یک از سوالات و یا پاسخ آنها را در قالب فرم پیوست بصورت مستدل و مستند و با ارائه راه حل تشریحی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ به نشانی: تهران- منطقه ۱۹ پستی- صندوق پستی شماره ۱۹۸۷-۱۹۳۹۵ ارسال نمایند. به لحاظ برنامه‌ريزی‌های انجام شده به درخواست‌هایی كه بعد از تاريخ‌ مقرر ارسال گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

ضروریست بر روی پاكت نامه رشته امتحانی (معماریعمران تاسیسات‌برقیتاسیسات‌مکانیکیشهرسازینقشه‌برداریترافیک) بصورت واضح درج شود تا امکان جداسازی و طبقه‌بندی آنها مقدور گردد.

لازم بذکر است رسیدگی به سوالات حتی با درخواست یک نفر از شرکت‌کنندگان نیز انجام خواهد شد و بنابراین برای سهولت در رسیدگی‌ها از ارسال مکرر درخواست‌ها جداً خودداری نمایید.

بدیهی است پس از اعلام نتایج اولیه آزمون در آبان‌ماه سال جاری، فرصت اعتراض مجدد به نتیجه آزمون نیز برای شرکت‌کنندگان منظور خواهد گردید.

دانلود نمونه سوالات آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان شهریور 1401

نظر دهید

پاسخ دهید

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0

مشاوره رایگان

آزمون کارشناسی رسمی نزدیکه!
برای مشاوره رایگان و عضویت در بزرگترین گروه کارشناسی رسمی فرم زیر را پر کنید.