شروع ثبت نام آزمون کارشناسی رسمی دادگستری 1400

مركز وكلا، كارشناسان رسمي و مشاوران خانواده قوۀ قضائيه، در اجراي بند «ب» ماده 4 آئين نامه اجرايي ماده 187 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي جمهوري اسلامي مصوب 1397/11/29و طبق تبصره يک ماده 4 قانون تسهيل صدور مجوزهاي کسب و کار مصوب 1400/12/24مجلس شوراي اسلامي در سال 1402 نسبت به برگزاری آزمون کارشناسان رسمی اقدام می نماید. بر اين اساس متقاضيان اخذ پروانه كارشناسي رسمي دادگستري جهت شركت در آزمون سراسري كارشناسان رسمي دادگستري سال 1402 می توانند از روز چهارشنبه به تاریخ 1402/06/29لغایت روز چهارشنبه به تاریخ 1402/07/05 بامراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org نسبت به دریافت و مطالعه دقیق دفترچه راهنما از آن درگاه و ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند. آزمون برای همه متقاضیان در روز جمعه به تاریخ 1402/08/12برگزار خواهد شد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور توییت

متقاضيان ثبت نام در آزمون كارشناسان رسمي در صورت داشتن شرايط مندرج دردفترچه راهنماي ثبت نام بايد ازروز چهارشنبه به تاريخ 29/06/1402 لغايت روزچهارشنبه به تاريخ  05/07/1402 با مراجعه به درگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني   www.sanjesh.ogضمن مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

در پايان ثبت نام به هر يک از داوطلبان كد رهگيري ارائه خواهد شد كه داوطلبان لازم است تا پايان كليه مراحل آزمون اين كد را نزد خود نگهداري نمايند.

ضمنا يادآور ميشود ثبت نام منحصرا به صورت الكترونيكي است و داوطلبان بايد از طريق درگاه مذكور نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمايند و ثبت نام به غير از روش فوق غير قابل قبول است.

 متقاضيان در هنگام ثبت نام، حق انتخاب صرفا يک رشته در يک حوزه قضائي (داوطلبان بايد بومي استان انتخابي باشند) به عنوان محل خدمت را دارند.

پرداخت هزينه ثبت نام به صورت اينترنتي متقاضيان واجد شرايط الزم است نسبت به پرداخت وجه ثبت نام به مبلغ (000/000/6ريال) به صورت الكترونيكي از طريق كارت هاي بانكي متصل به شبكه شتاب اقدام نمايند.

تذکر:متقاضيان بايد در مهلت تعيين شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موكول نمودن آن به روزهاي پاياني خودداري نمايند.

به ثبت نام هاي ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نميشود.

 

به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 13
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 9
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 12
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 2
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 5
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 6
افزودن برای مقایسه
نظر دهید

پاسخ دهید

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0

مشاوره رایگان

آزمون کارشناسی رسمی نزدیکه!
برای مشاوره رایگان و عضویت در بزرگترین گروه کارشناسی رسمی فرم زیر را پر کنید.