قوانین خرید از سایت

لطفا موارد زیر را جهت استفاده از خدمات و برنامه های کاربردی آزمون تاپ، به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت آزمون تاپ هنگام استفاده از خدمات آن، به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و هم چنین نحوه استفاده از سرویس ها و و خدمات است. لازم به توضیح است که ثبت سفارش در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آزمون تاپ از سوی کاربر است. شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های آزمون تاپ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های آزمون تاپ در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت، به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات آزمون تاپ اقدام نماید.


قوانین حاکم بر خدمات آزمون تاپ:

1.  محصولات ارائه شده در سایت آزمون تاپ، نو بوده و آزمون تاپ امکان تهیه و ارسال محصولات دست دوم را ندارد.

2. قیمت کتاب ها و دیگر محصولات ارائه شده صرفا بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر و یا شرکت های تامین کننده تجهیزات عرضه می گردد و مرکز نشر آزمون تاپ، هیچ گونه نقشی در تعیین قیمت محصولات ندارد.

3. اطلاعات ارائه شده در سایت آزمون تاپ، دعوت به ایجاب می باشد. ممکن است قیمت و دیگر مشخصات کلیه محصولات توسط عرضه کننده های اصلی محصولات که ناشرین، مراکز پخش و یا شرکتهای تامین کننده تجهیزات است بصورت بسیار موردی و نادر تغییر نماید. مشتری با ثبت سفارش، رضایت خود را با این تغییرات اعلام می دارد.

4.  محصولات ارائه شده در سایت آزمون تاپ، ممکن است حسب مورد، قابل ارسال نباشد. آزمون تاپ تعدادی از عناوین کتاب ها و سایر محصولات را در انبار خود موجود دارد و بقیه عناوین را به صورت مستقیم از ناشرین، مراکز پخش و یا شرکتهای تامین کننده تجهیزات ، تهیه می نماید. لازم بذکر در برخی موارد ممکن است کتاب سفارش داده شده توسط شما، به هیچ عنوان توسط آزمون تاپ قابل تهیه نباشد.

5. کلیه سفارشات ثبت شده، پس از دریافت تائیدیه پرداخت و فاکتور، آماده گردیده و ارسال می شوند. قبل از دریافت تائیدیه پرداخت، هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.

6.  مسئولیت آزمون تاپ در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است.در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

7.  پشتیبانی از بسته های نرم افزاری و یا لوح فشرده همراه کتاب ها و یا هرگونه گارانتی بر عهده ناشر یا تولید کننده است. در صورت بروز مشکل، آزمون تاپ مسئولیتی در این خصوص بر عهده نمی گیرد.

8.  در صورتی که تغییر قیمت و قیمت سفارش برای شما قابل قبول نیست، همزمان با ثبت سفارش و دریافت تائیدیه پرداخت حتما موضوع را از طریق ایمیل یا تلفن به قسمت پذیرش سفارشات آزمون تاپ اطلاع دهید. در غیر این صورت کتاب با قیمت پشت جلد و تجهیزات با قیمت مصوب برای مشتری آماده شده و امکان استرداد سفارش با کسر جریمه امکان پذیر است.

9.  در صورتی که سفارش مشتری قابل تهیه نباشد، وجه دریافت شده تماما به حساب ایشان مسترد می گردد.

10. استرداد وجه به حساب مشتریان از طریق سیستم پایا و با استفاده از شماره شبا انجام می شود. نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت باید تطابق داشته باشد.

11. در صورتی که مشتری هنگام ثبت نام، اطلاعات اشتباه وارد کرده باشد، هنگام ثبت درخواست استرداد وجه و به شرط مرجوع شدن وجه به حساب آزمون تاپ، مبلغ با کسر 1000 تومان هزینه انجام انتقال مجدد به حساب کاربری مجدد در سایت منظور خواهد شد.

12.   اطلاعات مشتریان در سایت آزمون تاپ، تنها برای ارائه خدمات به مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد و نزد آزمون تاپ محفوظ می ماند.

13. هنگام ثبت سفارش توسط مشتری، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران درج کد پستی صحیح ضروری است. در صورت عدم وارد کردن کد پستی یا ناقص و نادرست بودن آن، مشتری مسئول عدم دریافت بسته پستی است و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

14.  طبق قانون اداره پست، مأمور پست باید برای تحویل بسته های پیشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور، گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند. اگر محتمل است در آدرس حضور نداشته باشید،بهتر است بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده اداره پست باشد.

15.  هنگام ارسال بسته پستی، نام، کد پستی، تلفن و آدرس مشتری روی پاکت درج می شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در مواقع ضروری فراهم باشد.

16. کلیه­ ی سفارشات ثبت شده تا ساعت 11 هر روز کاری در همان روز پردازش می­شود و در غیر این صورت در اولین روز کاری بعد مورد پردازش قرار می­گیرد. روز کاری به معنای روزهای شنبه تا پنج­شنبه­ی هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. ضمنا ممکن است بدلیل افزایش حجم سفارشات خصوصا در ایام امتحانات و آزمون های رسمی زمان ارسال تا 3 روز به طول بیانجامد.

17. جهت اطلاع از زمان ارسال بسته ­های پستی و دریافت شناسه­ی مرسوله­ی پستی از طریق پیامک، حتما هنگام تکمیل فرم ثبت نام شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. تحویل­گیرنده در هنگام تحویل کالا باید کارت شناسایی به همراه داشته باشد.

18. هزینه­ی ارسال با پیک موتوری به سراسر تهران توسط پیک محاسبه و نقدا در محل تحویل از خریدار دریافت می­گردد. با توجه به این که قبل از ارسال سفارش توسط پیک با مشتری تماس گرفته می­شود، چنانچه سفارش به دلیل نبودن مشتری برگشت بخورد هزینه­ی پیک به عهده­ی مشتری می­باشد و در صورت ارسال مجدد هزینه­ی پیک قبلی نیز از مشتری دریافت می­گردد.

19. چنانچه هزینه واریزی شما بابت پست بیش از قیمت تمام شده جهت ارسال باشد مابقی مبالغ واریزی خدمتتان عودت خواهد شد.

20. خریداران باید به هنگام سفارش اطلاعات خود را به صورت صحیح و کامل پر کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا غلط بروز هرگونه خطا در ارسال به عهده­ی خریدار می­باشد. لذا در صورت بروز هرگونه خطا و یا تغییر در برنامه­ی مشتری در اسرع وقت از طریق شماره تماس­های موجود در قسمت تماس با ما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

21. لازم به ذکر است کلیه­ی اطلاعات شخصی شما در زمان ثبت نام به طور محرمانه در بانک اطلاعاتی آزمون تاپ نگهداری می­شود. خرید شما از سایت به منزله­ی مطالعه­ی دقیق شرایط و قوانین فروشگاه و پذیرفتن همه­ی موارد مندرج است.

22.   پاسخگویی به سفارشات اینترنتی نسبت به سفارشات تلفنی با اولویت بالاتر انجام می‌شود. پاسخگویی به مشتریان نیز از طریق اییمل در اولویت بالاتر نسبت به پاسخگویی تلفنی است.

23.   در صورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایت از پرسنل و یا خدمات آزمون تاپ می‌توانید مستقیماً با مدیر آزمون تاپ ارتباط برقرار کنید:

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0