نتایج آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 اعلام شد

نتایج قطعی آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۲۴ در سایت inbr.ir منتشر شد. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سامانه کارنامه نهایی خود را دریافت کنند. 

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان توییت

اطلاعیه اعلام نتایج آزمون‌های ورود به حرفه و صلاحیت کارشناس ماده ۲۷ – مردادماه ۱۴۰۰

به اطلاع شرکت‌کنندگان مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان مورخ مردادماه ۱۴۰۰ می‏‌رساند، نتایج آزمون‌های مذکور استخراج گردیده و به همراه کلید سوالات از ساعت ۱۶ روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ بر روی سامانه آزمون‌های ورود به حرفه قابل مشاهده است. لذا شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از مطالعه دستورالعمل اجرایی اعلام نتایج و اطلاع از مفاد آن از طریق این سامانه نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

توضیح اینکه نحوه اعتراض به سوالات آزمون و پاسخنامه‌ها و مهلت ارسال آن در دستورالعمل اجرایی اعلام نتايج آزمون‌ها مندرج در سایت مقررات ملی ساختمان اعلام شده است.

در قسمت موضوع ایمیل اعتراض به سوال نام رشته، صلاحیت و شماره سوال مورد نظر درج گردد.

لازم به ذکر است نتایج آزمون رشته معماری (طراحی) تا پایان آذرماه اعلام خواهد شد.

اطلاعیه دوره‌های آموزشی مشمولین نمرات ۴۸ و ۴۹ آزمون‌های ورود به حرفه تستی مردادماه ۱۴۰۰

پیرو اطلاعیه اعلام نتایج قطعی آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان و معماران تجربی مورخ مردادماه ۱۴۰۰ و نظر به موافقت مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در جهت مساعدت با شرکت‌کنندگان به دلیل شرایط حاکم بر جامعه ناشی از همه‌گیری بیماری کرونا، شرکت‌کنندگان دارای نمرات ۴۸ و ۴۹ آزمون‌های مذکور مشروط به گذراندن دوره‌های آموزشی مصوب شیوه‌نامه صدور، تمدید و ارتقاء پایه و قبولی در آزمون پایان دوره و اخذ گواهینامه قبولی (تا حداکثر پایان اسفندماه ۱۴۰۱) به عنوان قبول‌شدگان در آزمون مردادماه ۱۴۰۰ محسوب می‌شوند.

بررسی اعتراض به آزمون ورود به حرفه مهندسان در بازه زمانی یک ماه

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با اعلام اتمام مهلت اعتراض به نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان از بررسی اعتراض‌ها خبر داد و گفت: نتایج بررسی‌ها حداکثر تا یک ماه آتی به اطلاع شرکت‌کنندگان می‌رسد.

حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص بررسی اعتراض‌های آزمون ورود به حرفه مهندسان اعلام کرد: پیرو برگزاری آزمون‌های نظام‌مهندسی که ۱۳ تا ۱۵ مرداد در سراسر کشور برگزار و نتایج در تاریخ ۲۹ آبان اعلام شد، شرکت‌کنندگان فرصت یافتند تا چنانچه به نتایج آزمون اعتراضی داشتند، اعتراض خود را ثبت و پیگیری کنند.

مانی‌فر با تاکید بر اینکه چندین گروه کارشناسی بررسی اعتراض نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان را بررسی می‌کنند، توضیح داد: از تاریخ 7 آذر ماه تا حداکثر یک ماه نتایج اعتراض‌ها بررسی و به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

اطلاعیه بازنگری نتایج مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی مردادماه ۱۴۰۰

پیرو اعلام نتایج آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان، معماران تجربی و صلاحیت کارشناس ماده ۲۷ مورخ مردادماه ۱۴۰۰، بدین وسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم آزمون‌های یاد شده می‌رساند، با عنایت به بررسی‌های در حال انجام پیرامون بازنگری در نتایج آزمون‌های ورود به حرفه و بررسی سوالات توسط کمیته‌های طراحی سوالات و کمیته‌های تجدیدنظر، نتایج قطعی آزمون‌های موصوف در حال استخراج است و تغییرات لازم در کارنامه داوطلبان اعمال خواهد شد. لذا كليه داوطلبان محترم می‌توانند از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۲۳ با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند. در اجرای دستورالعمل ثبت‌نام آزمون‌های مردادماه ۱۴۰۰ با توجه به بررسی‌های دقیق صورت گرفته، نتایج اعلام شده قطعی می‌باشد و صرفأ قبولی شرکت کنندگانی که کلیه شرایط شرکت در آزمون را مطابق راهنمای ثبت‌نام آزمون‌ها احراز نموده‌اند مورد تائید بوده و نتایج ياد شده به مدت ۳ سال از تاریخ برگزاری آزمون دارای اعتبار می‌باشد. آن دسته از شرکت کنندگانی که موفق به کسب حدنصاب قبولی نشده‌اند می‌توانند در آزمون‌های دوره بعد شرکت نمایند. در خاتمه خاطر نشان می‌سازد، گواهی قبولی صرفا یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال به کار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحدهای صدور پروانه اشتغال، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صرف قبولی در آزمون بدون احراز سایر شرایط، تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به کار ایجاد نمی‌کند.

به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
- 5% کتاب آزمون های پلکانی نظارت برق (پیش نیاز طراحی) اثر علی اصغر امینی و ایمان سریری آزمون‌های نظام مهندسی نتایج آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 اعلام شد 810 300x300
242,250 تومان

کتاب آزمون های پلکانی نظارت برق (پیش نیاز طراحی)

موجود نیست
فروشنده : آزمون تاپ
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 7
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 7
افزودن برای مقایسه
نظر دهید

پاسخ دهید

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0

مشاوره رایگان

آزمون کارشناسی رسمی نزدیکه!
برای مشاوره رایگان و عضویت در بزرگترین گروه کارشناسی رسمی فرم زیر را پر کنید.