شروع ثبت نام آزمون کارشناسی رسمی دادگستری 1400

نتایج آزمون کارشناس رسمی دادگستری  1400 اعلام شد! به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون کارشناس رسمی دادگستری شورای عالی مورخ 1400/11/29 می‌رساند، نتایج آزمون مذکور در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش كشور از تاریخ شنبه مورخ 1401/02/10 منتشر شد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور توییت

به اطلاع‌ متقاضیان آزمون شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری می‌رساند آزمون در صبح روز جمعه مورخ 1400/11/29 در 30 شهرستان مختلف كشور برگزار می‌شود. لینک مربوط به كارت و برگ راهنمای شركت در آزمون از روز سه‌شنبه 1400/11/26 بر روی درگاه سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفته است. متقاضیان می‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌ای خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روی پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه نمايند. برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت آزمون و هم چنين اصل كارت ملی و يا اصل شناسنامه عكسدارالزامی است.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور توییت

قابل توجه متقاضیان آزمون حرفه کارشناس رسمی دادگستری 

لینک و دفترچه ثبت‌نام آزمون سال ۱۴۰۰ کارشناسی رسمی دادگستری از روز ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ تا ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  قابل دسترسی است. تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 1400/11/29 اعلام شده است.

جدول زمانی و نکات مهم

مهلت ثبت‌نام : زمان شروع ثبت‌نام از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ تا پایان روز سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ است.

 • ویرایش اطلاعات ثبت‌نام: برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوی سمت راست صفحه (مانیتور) قرار دارد استفاده کنید.
 • در طی مراحل ثبت‌نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
 • در صورتی که در مراحل ثبت‌نام در سیستم به مشکلی برخوردید، تمامی پنجره‌های مرورگر را بیندید و از ابتدا مراحل ثبت‌نام را آغاز کنید.
 • ثبت نام شما زمانی تکمیل می شود که در مراحل ثبت نام، از سیستم، شماره پرونده شش رقمی و کد پیگیری ثبت‌نام پانزده رقمی دریافت نمایید
 • اگر پرسشی دارید با تلفن شماره ۳۶۲۷۰۰۵۹-۰۲۶ تماس بگیرید. ساعت پاسخگویی تلفنی از ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ ؛ به جز روزهای رسمی تعطیل است.
 • داوطلبان سریال ثبت‌نام دوازده رقمی سیستم ثبت‌نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰ را به مبلغ ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال معادل (سیصد و پنجاه هزار تومان) از قسمت خرید کارت تهیه کنند.

توصیه‌های مهم به داوطلبان گرامی

 • داوطلبان دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام را به طور کامل و دقیق مطالعه کنند.
 • داوطلبان حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام و جدول‌های رشته محل مورد تقاضا (صفحات ۱۸ تا ۱۵۳) را دارا باشند.
 •  فقط کارشناسان رسمی دادگستری که پروانه‌ی معتبر کارشناسی رسمی دادگستری از کانون کارشناسان رسمی دارند مجاز به استفاده از بند انتقال و تغییر رشته هستند. استفاده از این بند توسط متقاضیان عادی که پروانه معتبر کارشناسی ندارند تخلف محسوب می‌شود.
 •  داوطلبان لازم است در درج کد ملی، نام، نام خانوادگی، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عکس و تمامی اطلاعات لازم دیگر، دقت و توجه کافی به عمل آورند. بدیهی است در صورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات نادرست، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
 • در پایان ثبت نام اینترنتی، تأیید صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب است. در این مورد دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.
 • برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتما اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامی را به دقت بررسی نمایند.
 • داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و پس از مطالعه مندرجات، آن را نزد خود نگهدارند.
 • داوطلبان لازم است اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد پیگیری خود را تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهدارند.
 • توصیه می‌شود داوطلبان فرایند ثبت‌نام را شخصا انجام دهند و شماره پرونده و کد پیگیری دریافتی از سایت را، نزد دیگران افشا نکنند.
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 11
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 9
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 11
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 2
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 5
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 6
افزودن برای مقایسه
نظر دهید

پاسخ دهید

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0

مشاوره رایگان

آزمون کارشناسی رسمی نزدیکه!
برای مشاوره رایگان و عضویت در بزرگترین گروه کارشناسی رسمی فرم زیر را پر کنید.