شروع ثبت نام آزمون کارشناسی رسمی دادگستری 1400

نتایج آزمون کارشناس رسمی دادگستری  1400 اعلام شد! به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون کارشناس رسمی دادگستری شورای عالی مورخ 1400/11/29 می‌رساند، نتایج آزمون مذکور در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش كشور از تاریخ شنبه مورخ 1401/02/10 منتشر شد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور توییت

به اطلاع‌ متقاضیان آزمون شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری می‌رساند آزمون در صبح روز جمعه مورخ 1400/11/29 در 30 شهرستان مختلف كشور برگزار می‌شود. لینک مربوط به كارت و برگ راهنمای شركت در آزمون از روز سه‌شنبه 1400/11/26 بر روی درگاه سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفته است. متقاضیان می‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌ای خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روی پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه نمايند. برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت آزمون و هم چنين اصل كارت ملی و يا اصل شناسنامه عكسدارالزامی است.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور توییت

قابل توجه متقاضیان آزمون حرفه کارشناس رسمی دادگستری 

لینک و دفترچه ثبت‌نام آزمون سال ۱۴۰۰ کارشناسی رسمی دادگستری از روز ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ تا ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  قابل دسترسی است. تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 1400/11/29 اعلام شده است.

جدول زمانی و نکات مهم

مهلت ثبت‌نام : زمان شروع ثبت‌نام از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ تا پایان روز سه شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ است.

 • ویرایش اطلاعات ثبت‌نام: برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوی سمت راست صفحه (مانیتور) قرار دارد استفاده کنید.
 • در طی مراحل ثبت‌نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
 • در صورتی که در مراحل ثبت‌نام در سیستم به مشکلی برخوردید، تمامی پنجره‌های مرورگر را بیندید و از ابتدا مراحل ثبت‌نام را آغاز کنید.
 • ثبت نام شما زمانی تکمیل می شود که در مراحل ثبت نام، از سیستم، شماره پرونده شش رقمی و کد پیگیری ثبت‌نام پانزده رقمی دریافت نمایید
 • اگر پرسشی دارید با تلفن شماره ۳۶۲۷۰۰۵۹-۰۲۶ تماس بگیرید. ساعت پاسخگویی تلفنی از ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ ؛ به جز روزهای رسمی تعطیل است.
 • داوطلبان سریال ثبت‌نام دوازده رقمی سیستم ثبت‌نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰ را به مبلغ ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال معادل (سیصد و پنجاه هزار تومان) از قسمت خرید کارت تهیه کنند.

توصیه‌های مهم به داوطلبان گرامی

 • داوطلبان دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام را به طور کامل و دقیق مطالعه کنند.
 • داوطلبان حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام و جدول‌های رشته محل مورد تقاضا (صفحات ۱۸ تا ۱۵۳) را دارا باشند.
 •  فقط کارشناسان رسمی دادگستری که پروانه‌ی معتبر کارشناسی رسمی دادگستری از کانون کارشناسان رسمی دارند مجاز به استفاده از بند انتقال و تغییر رشته هستند. استفاده از این بند توسط متقاضیان عادی که پروانه معتبر کارشناسی ندارند تخلف محسوب می‌شود.
 •  داوطلبان لازم است در درج کد ملی، نام، نام خانوادگی، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عکس و تمامی اطلاعات لازم دیگر، دقت و توجه کافی به عمل آورند. بدیهی است در صورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات نادرست، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
 • در پایان ثبت نام اینترنتی، تأیید صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب است. در این مورد دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.
 • برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتما اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامی را به دقت بررسی نمایند.
 • داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و پس از مطالعه مندرجات، آن را نزد خود نگهدارند.
 • داوطلبان لازم است اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد پیگیری خود را تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهدارند.
 • توصیه می‌شود داوطلبان فرایند ثبت‌نام را شخصا انجام دهند و شماره پرونده و کد پیگیری دریافتی از سایت را، نزد دیگران افشا نکنند.
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 9
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 9
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 10
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 2
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 4
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 5
افزودن برای مقایسه
نظر دهید

پاسخ دهید

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0