نتایج اولیه آزمون کارشناسی رسمی قوه‌قضایيه سال 1400 اعلام شد

نتایح مصاحبه آزمون کارشناسی رسمی ۱۴۰۰ مشخص شد.

داوطلبین گرامی می‌توانند از تاریخ 2 خرداد ماه 1401 با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه جذب نتایج مصاحبه آزمون را مشاهده نمایند.

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه توییت

به‌ اطلاع‌ متقاضیان آزمون کارشناسی رسمی قوه‌قضاییه که آزمون آن در تاریخ 1400/07/22 برگزار شد، می‌رساند که کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور روز پنج شنبه مورخ 1400/10/09 در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد. لذا معرفی‌شدگان می‌بایست براساس توضیحات مندرج در کارنامه آزمون و به منظور طی نمودن سایر مراحل آزمون در تاریخ 1400/10/10 به درگاه اطلاع رسانی مرکز وکلاء، کارشناسی رسمی قوه‌قضاییه به آدرس: www.23055.ir مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

بدیهی است مسئولیت‌های ناشی از عدم مراجعه متقاضیان در زمان مذکور به درگاه اطلاع رسانی مرکز وکلاء، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه‌قضاییه و همچنین عدم پیگیری اطلاعیه‌های بعدی مرکز به عهده متقاضیان می‌باشد.

قابل توجه داوطلبان آزمون وکالت و کارشناسان رسمی ۱۴۰۰ که در موعد مقرر به هر دلیلی موفق به تکمیل ثبت‌نام در سامانه جذب نشده‌اند:

با تصمیم ریاست محترم مرکز سامانه جذب در مورخ یکم و دوم بهمن ماه ۱۴۰۰ جهت ثبت‌نام مجدد داوطلبین باز خواهد شد‌. بدیهی است عدم ثبت‌نام بعد از تاریخ مذکور به منزله انصراف تلقی می‌گردد.

معاونت سنجش و ارزیابی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه توییت

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی کارشناسی رسمی قوه‌قضاییه سال ۱۴۰۰

پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی کارشناسان رسمی قوه‌قضاییه سال ۱۴۰۰ از روز ۱۰ دی ماه به مدت ۱۰ روز فرصت دارند از طریق لینک سامانه جذب اطلاعات خود را برای انجام ادامه مراحل در سامانه جذب مرکز تکمیل کنند. این اطلاعات شامل ریز سوابق تحصیلی، شغلی، فرهنگی و اطلاعات هویتی و ارتباطی و نیز تکمیل پرسشنامه شخصیت است.

برای انجام مراحل مصاحبه و استعلامات مربوط به جذب هزینه در نظر گرفته شده ۴/۵۰۰/۰۰۰ ریال است که از طریق سامانه جذب این هزینه نیز باید پرداخت شود.

از آنجا که انجام مراحل ثبت نام در سامانه جذب نیازمند صرف چند ساعت زمان است حتما تمامی این مراحل را خودتان انجام دهید و به هیچ عنوان از طریق دیگران یا مراجعه به متصدی کافی نت اطلاعات را تکمیل نکنید.

در صورت نیاز میتوانید در چند مرحله و روزهای متعدد به سامانه مراجعه کنید و اطلاعات ناقص را تکمیل نمایید لذا هر چه سریعتر ثبت نام خود را شروع کنید تا در صورت نیاز به مراجعه مکرر در ساعات پایانی دچار مشکل نشوید.

برای ثبت نام از طریق صفحه ورود کاربران سامانه جذب مرکز  به آدرس jazb.23055.ir گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید.

به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 1
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 13
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 9
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 2
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 1
افزودن برای مقایسه
نظر دهید

پاسخ دهید

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0

مشاوره رایگان

آزمون کارشناسی رسمی نزدیکه!
برای مشاوره رایگان و عضویت در بزرگترین گروه کارشناسی رسمی فرم زیر را پر کنید.