منوی محصولات
منوی محصولات

نمایندگی محصولات شرکت روژبین در تهران و حومه

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

طی توافق به عمل آمده با مجموعه توانمند روژبین ازین ببعد موسسه آزمون تاپ نمایندگی پخش محصولات ارزنده شرکت مذکور در تهران و حومه را به عهده خواهد داشت. مشتریان محترم میتوانند بصورت حضوری یا آنلاین این محصولات را از فروشگاه اینترنتی آزمون تاپ تهیه نمایند. محصولات آموزشی شرکت روژبین در حال حاضر به شرح زیر می باشد:(جهت مشاهده کلیه محصولات روژبین اینجا را کلیک کنید)

شما پس از آموزش رله SEPAM با این پکیج :

-اگر بخواهید برای خودتان کار کنید میتوانید با یادگیری تنظیم ، پیکربندی و برنامه نویسی رله SEPAM برای خود کسب درآمد کنید .

-اگر بخواهید در شرکتی استخدام شوید میتوانید با یادگرفتن نرم افزارهای رله SEPAM رزومه قوی داشته باشید .

-و اگر در شرکتی کار میکنید با آموزش دیدن این رله میتوانید اطلاعات فنی  خود را افزایش و موقعیت شغلی خود را ارتقاء دهید .

معرفی پکیج آموزش رله SEPAM

رله sepam دارای سه نرم افزار به شرح ذیل میباشد که در این پکیج به آموزش آنها می پردازیم :

1- نرم افزار SFT2841 برای ستینگ و پیکربندی رله ها

2- نرم افزار SFT2885 برای برنامه نویسی رله

3- نرم افزار SFT2826 برای نمایش و تجزیه و تحلیل فالت های ریکورد شده

همچنین حفاظتها و سخت افزار این رله ها  نیز در این پکیج آموزش داده میشود .

در این مجموعه مباحث مربوط به رله و حفاظت توضیح داده شده است . مرجعی که برای این آموزش استفاده شده کاتالوگ ها و منوال های رله زیمنس میباشد . ابتدا کلیه حفاظت های رله زیمنس بصورت مفهومی شرح داده شده سپس کاربرد آنها در حفاظت تجهیزات شامل حفاظت خط و کابل ، ترانسفورماتور ، موتور ، ژنراتور ، باسبار و شبکه های قدرت را بررسی کردیم. در ادامه هماهنگی حفاظتی (coordination) و محاسبات ستینگ رله ها را آموزش دادیم و در پایان محاسبات ترانس های اندازه گیری (CT و PT) و محاسبات اتصال کوتاه توضیح داده شده است.با اینکه از مدارک زیمنس برای آموزش استفاده کردیم ولی مجموعه به گونه ای تهیه شده که قابل استفاده برای دیگر رله ها از جمله اشنایدر ، ومپ ، مایکوم ، GE و ABB میباشد . چون حفاظت ها و کاربرد آنها برای همه رله ها یکی میباشد . آموزش ها کاملا بصورت فیلم و به زبان فارسی تهیه شده و شامل بیش از 5 ساعت فیلم آموزشی بوده که  بصورت دانلودی و DVD قابل تهیه میباشد.. این آموزش بر روی ویندوز اجرا میشود

سرفصل های آموزش :

-آموزش حفاظت های رله زیمنس

-حفاظت کابل و خط

-حفاظت ترانسفورماتور

-حفاظت موتور

-حفاظت ژنراتور

-حفاظت باسبار

-حفاظت سیستم های قدرت

-هماهنگی حفاظتی و محاسبات ستینگ رله ها

-محاسبات ترانس های اندازه گیری

-محاسبات اتصال کوتاه

با توجه به کاربرد بیشمار تابلوهای زیمنس تیپ های Sivacon و Simoprime در صنعت کشورمان بویژه صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، فولاد ، نیروگاه ، سیمان و ...  نقشه های واقعی این تابلوها در یکی از پروژه های نفتی را انتخاب و آموزش آنها را بصورت فیلم تهیه شده است. روش آموزش بدین صورت است که فرض شده که فردی به تازگی استخدام شده و قصد دارد از نقشه های تابلوی برق محل کار خود استفاده کند و ما نقشه خوانی را از صفحه اول آن شروع کرده و بصورت صفحه به صفحه و خط به خط تا انتهای نقشه آموزش را ادامه میدهیم. با یادگیری نقشه خوانی تابلوهای برق صنعتی LV و MV زیمنس میتوانید با نقشه تابلوهای برندهای دیگر مثل اشنایدر و ABB و ... هم کار کنید چون پایه و اساس همه نقشه ها یکی هستند و فقط در تعداد فیدر ورودی یا خروجی و برند تجهیز استفاده شده تفاوت میکنند . آموزش ها کاملا بصورت فیلم و شامل بیش از 5 ساعت فیلم آموزشی بوده که  بصورت DVD و دانلودی قابل تهیه میباشد. این آموزش بر روی ویندوز اجرا میشود.

 

سرفصل های آموزش :

-  معرفی تابلوهای Sivacon زیمنس(LV)

-  معرفی تابلوهای Simoprime زیمنس (MV)

- معرفی تجهیزات داخل تابلوها

آموزش نقشه لی اوت ((Lay out

-  آموزش نقشه تک خطی ((Single line

آموزش نقشه وایرینگ ((Wiring diagram

آموزش نقشه بانک خازنی

-  تشریح مدارات فرمان قطع و وصل بریکر

- تشریح مدارات لاجیک و اینترلاکها

- تشریح مدارات آلارم و تریپ (رله -ترانس...)

-تشریح مدارات چنج آور

در این آموزش روش تنظیم ، پیکربندی و برنامه نویسی رله های زیمنس با استفاده از نرم افزار دیگزی بطور کامل توضیح داده شده است. برای اینکه آموزش ها بصورت کاملا عملی باشد ما یک دستگاه رله زیمنس تهیه کردیم و در طی مراحل آموزش از آن استفاده کردیم . آموزش هایی مانند نحوه اتصال به رله زیمنس ، کار با نرم افزار DIGSI4 در حالت online ، نحوه انتقال اطلاعات از رله به کامپیوتر و بالعکس و همچنین روش تنطیم رله بصورت دستی با استفاده از این رله زیمنس انجام شده است. در انتهای آموزش نیز یک مثال عملی از نحوه تنظیم ، پیکربندی و برنامه نویسی رله های زیمنس انجام شده است.ورژن نرم افزار DIGSI4 که در این پکیج آموزش داده شده 4.92 بوده که آخرین ورژن متنشر شده توسط زیمنس است و فایل نصب این نرم افزار نیز به پیوست آموزش ها میباشد. پیش نیاز یادگیری نرم افزار DIGSI4 آشنا بودن با نقشه خوانی تابلوها و حفاظت های رله زیمنس (رله و حفاظت) بوده که این دو آموزش هم اکنون بر روی سایت قرار دارد و پیشنهاد میکنیم برای اینکه بطور کامل نرم افزار DIGSI4 را یاد بگیرید این دو آموزش را دیده باشید. شما با فراگیری این آموزش میتوانید به راحتی با رله زیمنس کار کنید و تنظیمات ، پیکربندی و برنامه نویسی آن را بدون نیاز به کمک افراد متخصص خودتان انجام دهید. آموزش ها کاملا بصورت فیلم تهیه شده و شامل 5 ساعت فیلم آموزشی میباشد که  بصورت DVD و دانلودی قابل تهیه میباشد. این آموزش بر روی ویندوز اجرا میشود

سرفصل های آموزش :

- کار با نرم افزار DIGSI4 در حالت Offline

- کار با نرم افزار DIGSI4 در حالت Online

- وصل شدن به رله بصورت Online

- پیکربندی ماتریس

- پیکربندی Default/Control display

- برنامه نویسی رله(CFC)

- تنظیم رله های زیمنس با نرم افزار DIGSI4 

- تنظیم رله های زیمنس بصورت دستی

 - آپدیت کردن نرم افزار Digsi4 و رله های زیمنس

- مثال عملی تنظیم و پیکربندی رله زیمنس

نظرات کاربران

توجه: توجه

امکان ثبت نظر برای این مطلب وجود ندارد.