منوی محصولات
منوی محصولات

محصولات آموزشی شرکت نماتک را با تخفیف ویژه مشتریان آزمون تاپ بخرید

یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹

محصولات آموزشی شرکت نماتک را  با تخفیف ویژه مشتریان آزمون تاپ بخرید:

لطفا قبل از خرید محصولات ارزشمند آموزشی شرکت نماتک به چند نکته بسیار مهم توجه کنید:

 • جهت خرید این محصولات باید از طریق سایت نماتک اقدام نمایید   . www.namatek.com
 • هنگام خرید حتما کد تخفیف azmoontop را درج نمایید تا علاوه بر تخفیفات شرکت نماتک، از 100 هزار تومان تخفیف ویژه مشتریان آزمون تاپ هم برخوردار شوید.
 • نکته مهم آخر، اگر خواستید چند محصول نماتک بخرید، حتما هرکدام را جداگانه خرید نمایید تا به ازای هر فاکتور از 100 هزار تومان تخفیف مازاد برخوردار شوید.

 

معرفی محصولات آموزشی شرکت نماتک:

 1. آموزش طراحی تاسیسات الکتریکی در 17 بخش و 60 ساعت طلایی

 

 • مدرس: مهندس پوریا ساسانفر
 • ویژه طراحان تاسیسات الکتریکی پلنتهای صنعتی و ساختمان و متقاضیان شرکت در آزمون طراحی نظام مهندسی برق ساختمان

احتمالا شما هم از رشته برق فارغ التحصیل شدید و به دنبال یه بازار کار پر درآمد می‌گردید، اگر هنوز هم سردرگم هستید و نمی‌دونید باید از کجا شروع کنید با ما همراه باشید.طبق آیین نامه اجرایی ماده 33 قانون نظام مهندسی و کنترل اجرای ساختمان و ضرورت تایید یک کارشناس در زمان ساخت و بنا کردن هر ساختمان جدید، داشتن مهارت بالا در زمینه تاسیسات الکتریکی روز به روز مورد توجه بیشتر قراری گرفته. از طرفی یک مهندس خبره در زمینه برق صنعتی و تاسیسات الکتریکی میتونه به راحتی در هر یک از صنایع موجود در کشور از صنایع مادر گرفته تا صنعت نفت و گاز، به عنوان یک کارشناس و یا ناظر بر روند اجرای پروژه مشغول به کار بشه.با یادگیری این آموزش شما به یک طراح ماهر تاسیسات الکتریکی تبدیل خواهید شد (جهت مشاهده جزییات بیشتر این محصول ارزشمند اینجا را کلیک کنید)

 1. آموزش الکترونیک در 7 بخش (به مدت 110 ساعت مفید)

 

 • مدرس: مهندس مهراد معین
 • ویژه دانش‌آموزان، دانشجویان و تکنسین های برق و الکترونیک

الکترونیک یکی از پرکاربردترین رشته های مهندسی هست که امروزه بخاطر پیشرفت سریع تکنولوژی به شدت بازار شلوغی پیدا کرده. این روزها هرکسی در زندگی روزمره با مدارهای الکترونیکی سر و کار داره، از وسایل برقی خونه گرفته تا همین موبایل های هوشمندی که همه جا همراه ماست. اگر در حوزه الکترونیک دیجیتال مهارت بالایی داشته باشید به راحتی میتوانید به درآمدهای چند ده میلیونی دست پیدا کنید. برای اجرای پروژه و یا ساخت یک دستگاه جدید، باید به مباحث متنوع و مهمی تسلط داشته باشید (در حال حاضر افراد کمی مسلط به تمامی این مباحث وجود دارند) به همین دلیل شما به زودی جذب بازار کار خواهید شد. یک مهندس الکترونیک باید به این زمینه ها مسلط باشد (جهت مشاهده جزییات بیشتر این محصول ارزشمند اینجا را کلیک کنید)

 

 1. آموزش اتوماسیون صنعتی در 28 بخش و 84 ساعت کاملا مفید

 

 • مدرس: مهندس مجید گودینی
 • ویژه مهندسین و تکنسین های برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی

آیا می دانستید با وجود اینکه بیش از ده سال از ورود سیستم های اتوماسیون صنعتی در کشور ما میگذرد، هنوز بیش از ۷۰ درصد پروسه های صنعتی با روش های قدیمی و منسوخ کنترل می شوند؟ اگر یک فرد، بصورت کامل با تمام بخش های یک سیستم کنترلی آشنا باشد، به راحتی می تواند با اتومات کردن سیستم های قدیمی و ارتقاء قابلیت ها و امکانات ویژه درآمدی قابل توجه در ماه داشته باشد. دوره های اتوماسیون توسط شرکت ها و سازمان های زیادی برگزار میشود و در آنها برندهای مختلفی آموزش داده میشوند. اما اغلب در انتهای این دوره ها افراد نمی توانند کار با PLC را به خوبی شروع کنند (جهت مشاهده جزییات بیشتر این محصول ارزشمند اینجا را کلیک کنید) ….

 

 1. آموزش ابزار دقیق در 13 بخش در 90 ساعت

 

 

 • مدرس: مهندس فرزاد لطفی
 • ویژه مهندسین و تکنسین‌های کنترل و ابزار دقیق

شما می خواهید به عنوان یک مهندس ابزاردقیق وارد یک مجموعه شوید. اما چگونه؟ فرض کنید که، برای مصاحبه شغلی به واحد منابع انسانی آن شرکت رفته اید. مسئول HR و مسئول بخش ابزاردقیق در جلسه حضور دارند. بعد از پاسخ به سوالات کلی توسط مسئول HR ، نوبت به سوالات فنی می رسد. شما ارزیابی فنی می شوید و (جهت مشاهده جزییات بیشتر این محصول ارزشمند اینجا را کلیک کنید)

 

 1. آموزش زبان صنعت در 4 بخش(50 ساعت)

 

 • ویژه تمامی مهندسین و تکنسین های صنعتی

برای تبدیل شدن به یک مهندس حرفه ای اولین و پایه ای ترین موضوع برای یادگیری، زبان تخصصی مربوط به آن رشته است. شما باید با زبان تخصصی شاخه مهندسی مربوطه آشنا باشید تا بتوانید دیتاشیت ها، اطلاعات و مقالات مرتبط با آن را استفاده کنید. این روزها در بسیاری از صنایع تکنسین هایی فعالیت دارند که تخصص آن ها میان رشته ایست و لازم است تا به واژگان تخصصی چند رشته مسلط باشند. بسته آموزشی زبان تخصصی نماتک، کامل ترین مجموعه ارائه شده از واژگان تخصصی تمامی رشته های مهندسی است که برای به ذهن ماندن هر واژه از مثال های فراوان، تصاویر متعددی استفاده شده است. (جهت مشاهده جزییات بیشتر این محصول ارزشمند اینجا را کلیک کنید)

 

 1. آموزش شبیه سازی فرآیند در 13 بخش و در 80 ساعت مفید

 

 • مدرس: دکتر امیر بهروزی فر
 • ویژه مهندسین مشاور، تکنسین های نفت و گاز، پتروشیمی

از جمله چالش هایی که یک مهندس شیمی و طراح فرآیند برای ورود به بازار کار با آن روبروست، نداشتن دانش صنعتی، عدم تجربه کافی در صنعت و سابقه کار میباشد. این موضوع نماتک را بر آن داشته است که بسته آموزش شبیه سازی فرآیند را آماده کند. در این بسته شما به قدرتمندترین ابزارهای شبیه سازی فرآیند پایا و دینامیک از جمله HYSYS & Aspen Plus مسلط می شوید. شما بعد از گذراندن این دوره جامع به یک تکنسین یا مهندس کاملا صنعتی تبدیل خواهید شد. بطوری که دانش صنعتی شما با فردی که سال ها در صنعت مشغول به کار بوده قابل مقایسه خواهد بود (جهت مشاهده جزییات بیشتر این محصول ارزشمند اینجا را کلیک کنید) .

 

 1. آموزش آزمون های غیر مخرب در 6 بخش در 90 ساعت

 

 • مدرس : مهندس محمد گنجی
 • ویژه دانش آموزان، دانشجویان، مهندسین و تکنسین های رشته‌های مواد و متالورژی، عمران و مکانیک

NDT یا آزمون های غیرمخرب، از مهمترین روش های کنترل محصول تولید شده و یا فرآیند تولیدی، بدون آسیب وارده به قطعه و با ایجاد وقفه در فرآیند تولید می باشند. در تمامی صنایع از روش های مختلف NDT برای بررسی شرایط قطعات در حین سرویس و یا تولید استفاده می شود. فراگیر بودن و همچنین نیاز مبرم کشور به بازرسین NDT، نماتک را بر این داشت که بسته آموزش آزمون های غیرمخرب را که شامل 5 روش اصلی NDT و استانداردهای مربوطه است را برای شما فراهم کند. روش های تدریس شده در این بسته به صورت کاملا کاربردی می باشد. همچنین در بخش ویژه ای به صورت جداگانه به بررسی استانداردهای هر روش پرداخته است (جهت مشاهده جزییات بیشتر این محصول ارزشمند اینجا را کلیک کنید) .

 

 1. آموزش پمپ سانتریفیوژ در 17 بخش  در 60 ساعت مفید

 

 • مدرس:مهندس اصغر اسکندرلو
 • ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک و شیمی، تکنسین های صنعت ماشینری در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و غیره

به اذعان هندبوک Practical Centrifugal Pumps حداقل 80 درصد پمپ های مورد استفاده در صنایع گوناگون از نوع گریز از مرکز (سانتریفیوژ) می باشند. در این راستا بسته آموزش پمپ های سانتریفیوژ تهیه گردید تا نیاز های مخاطبین گرانقدر را در شناخت کامل مفاهیم بنیادی در محاسبات هیدرولیکی و مکانیکی پمپ های سانتریفیوژ و اجزای وابسته آن، تهیه مدارک مهندسی، روش های شفاف سازی فنی، ارزیابی پیشنهادات فنی سازندگان شرکت کننده در مناقصه و در نهایت انتخاب سازنده برتر، مرتفع سازد.بیان تجربیات ارزشمند مدرس در طراحی، تست و بهره برداری به زبان ساده، طی یک روند تکاملی و با محوریت قضاوت مهندسی از ویژگی های منحصر به فرد این بسته می باشد (جهت مشاهده جزییات بیشتر این محصول ارزشمند اینجا را کلیک کنید) .

 

 

نویسنده: جمال بهرامی
نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.