معرفی شرکت ها             2048x1365

همکار گرامی سلام

اینجا هایپرمارکت مهندسی آزمون‌تاپ است، جایی که در آن برای اولین بار همه آنچه که یک مهندس برای رشد، ارتقای دانش و پیشبرد شغلش نیاز دارد در یک جا گرد هم آمده است.

آزمون تاپ علاوه بر دارابودن جامع‌ترین بانک کتاب و نرم افزارهای تخصصی و آموزشی و همچنین ارائه دوره های آموزشی بصورت حضوری، آنلاین و یا مالتی مدیا، یک فضای کاملا مهندسی در حوزه صنعت و ساختمان بوده که کلیه مخاطبان، مشتریان و اعضای آن از جنس خودمان هستند.

جامع ترین بانک کتاب های تخصصی مهندسی

ارائه نرم افزارهای تخصصی مهندسی

ارائه دوره های آموزشی حضوری و آنلاین

چه کسی مخاطب شماست؟

آزمون تاپ علاوه بر دارابودن جامع‌ترین بانک کتاب و نرم افزارهای تخصصی و آموزشی و همچنین ارائه دوره های آموزشی بصورت حضوری، آنلاین و یا مالتی مدیا، یک فضای کاملا مهندسی در حوزه صنعت و ساختمان بوده که کلیه مخاطبان، مشتریان و اعضای آن از جنس خودمان هستند،

مهندس معرفی شرکت ها 1600045201 150x150

مهندسین

مهندسینی که به خدمات مهندسی اعم از آموزش، طراحی، نظارت، مشاوره و اجرای پروژه های مهندسی نیاز دارند و یا این خدمات را ارائه می کنند

تولیدکنندگان معرفی شرکت ها header 0141aac0 68eb 43ff 97f8 d7ca19a664f9 150x150

فعالان تولید و واردات

فعالان حوزه‌های واردات، پخش و یا تولید تجهیزات مهندسی

بنر دانشجویان معرفی شرکت ها header d5be0c48 8883 4e23 a91f ffd3d0b72c4c 150x150

دانشجویان وهنرجویان

هنرجویان فنی و دانشجویان هنوز در مسیر راه مهندسی هستند و می توانند بالقوه و بالفعل از مخاطبان، مشتریان و حتی همکاران آینده شما باشند

مسیر را برای شما هموار کردیم...

در سایت آزمون تاپ، ما زیرساخت های لازم را به صورت رایگان برای شما فراهم کرده ایم، تا به شما کمک کنیم در مدتی کوتاه بسیار درخشان تر از قبل به مخاطبان، مشتریان و همکاران واقعی نمایش داده شوید.

لازم بذکر است ما بستر را فراهم می‌کنیم و علاوه بر معرفی شما ، خدمات صادقانه، محصولات استاندارد و محتواهای ارزشمندتان را به نام خودتان در کلیه فضاهای مجازی آزمون تاپ اعم از اینستاگرام، تلگرام، و سایر ابزارها ازجمله ایمیل مارکتینگ و غیره تبلیغ خواهیم کرد.

نوبت شماست که با تکمیل پروفایل و ارائه رزومه ای کامل و جامع و تولید محتواهای با ارزش، گوی سبقت را از سایر رقبا بربایید.

شرایط همکاری:

شرایط عمومی:

با توجه به رسالت آزمون تاپ در ارائه خدمات و فروش تجهیزات مهندسی و ساختمانی در چهارچوب استانداردهای معتبر( اعم از مقررات ملی ساختمان، استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین هندبوک های معتبر )و ضرورت حفظ و ارتقاء اعتماد و اعتبار کسب شده در میان همکاران و مشتریان، تنها شرط عمومی برای ورود به این مجموعه صداقت و ارائه خدمات در چارچوب استاندارد می باشد. امیدواریم با این رویه به زودی شاهد ارتقاء جایگاه واقعی مهندسان در جامعه و ایجاد بستری ایمن برای هموطنان و مصرف کنندگان باشیم.

شرایط اختصاصی:

 • تکمیل فرم ثبت نام
 • ارسال  تصویر پروانه و مجوزات اخذ شده از سازمانها و وزارتخانه های مرتبط جهت ارائه خدمات طراحی، نظارت، اجرا،مشاوره
 • ارسال تصویر مجوز واردات، پخش و تولید محصولات مهندسی (اگر در این حوزه فعال هستید) و مدارک استاندارد یا نتایج آزمایشگاهی برای هر تجهیزی که می‌خواهید در آزمون تاپ به فروش برسانید و یا در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهید.
 • ارسال تصویر مجوز آموزش برای آموزشگاه ها و موسسات آموزشی و لیست دوره های آموزشی قابل ارائه

فرم درخواست

 • حداکثر اندازه فایل: 2 MB.

سوالی دارید؟
با ما در ارتباط باشید

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0