بیمه مهندسی آنلاین و سریع!

بیمه مهندسی بیمه مهندسی Engineer 1

نرخ بیمه

نرخ های داده شده در جدول زیر با توجه پوشش دیه تا 1نفر بی‌نام می‌باشد.

غرامت فوت و نقص عضو برای هر نفر در ماه‌های عادی 6.000.000.000 ریال(چهارمیلیاردو هشتصد میلیون ریال) و غرامت فوت برای هر نفر در ماه‌های حرام 8.000.000.000 ریال(شش میلیارد و چهارصد میلیون ریال ) می‌باشد.

تعهدات مالی در هر حادثه تا 1.000.000.000 ریال(یک میلیارد ریال) می‌باشد.

کلوز پوشش بيمه ای مابه‌التفاوت افزايش ديه هر سال علاوه بر ميزان تعهدات خريداری شده در بيمه‌نامه حداكثر تا 1 سال در قیمت‌ها لحاظ شده است و تنها تفاوت قیمت‌ها در کلوز تعدد دیات می‌باشد.

کلیه قیمت‌ها برای مهندسین درجه مهندسین پایه 1،پایه2،پایه3،مهندسین ارشد می‌باشد.

نرخ بیمه مهندسی بیمه مهندسی بیمه مهندسی            1401 907x1024

کلیه قیمت ها برای مهندسین درجه مهندسین پایه 1،پایه2،پایه3، مهندسین ارشد می‌باشد.

درخواست صدور بیمه‌نامه

ابتدا فرم پیشنهاد صدور بیمه نامه را دانلود کنید.

فرم دانلود شده را تکمیل و حتما امضا کنید و یک عکس با کیفیت از آن بگیرید.

این عکس را در مرحله آخر فرم درخواست بارگزاری کنید.

مشخصات فردی(ضروری)
شماره موبایل شما جهت ارسال بیمه نامه از طریق واتساپ مورد نیاز است
نشانی
حداکثر اندازه فایل: 2 MB.
حداکثر اندازه فایل: 2 MB.
حداکثر اندازه فایل: 2 MB.
حداکثر اندازه فایل: 2 MB.
فرم پیشنهاد را دانلود و تکمیل کنید سپس تصویر آن را در این بخش بارگزاری کنید

درباره بیمه مهندسی بیشتر بدانید!

بيمه مسئوليت حرفه‌ای مهندسین در قبال مالك, اشخاص ثالث و كاركنان اجرايی پروژه  بدين معنی كه چنانچه در نتيجه سهل‌انگاری يا قصور, خطا, غفلت يا اشتباه حرفه‌ای بيمه‌‌گزار در محل ملك مورد محاسبه, طراحی و نظارت خسارت بدنی و مالی به مالك, اشخاص ثالث، كارگران پروژه و کارفرما وارد آيد و بيمه‌گزار مسئول جبران آن شناخته شود. بيمه‌گر پس از احراز مسئوليت بيمه‌گزار نسبت به جبران خسارت اقدام نمايد. کلیه مهندسین در قالب شخصیت حقیقی یا حقوقی در بخش های ساختمانی و غیر ساختمانی و در تخصص‌های مختلف شامل عمران، شهرسازی، معماری، برق، مکانیک، تاسیسات، نقشه برداری، آتش‌نشان، ژئوتکنیک، مشاور امکان خرید این بیمه‌نامه را دارند .

تخریب ساختمان های کناری در زمان عملیات گودبرداری، فوت یا نقص عضو ساکنین ساختمان‌های مجاور، فوت یا نقص عضو کارگران پروژه ساختمانی، خسارت وارده به تاسیسات شهری، خسارت جانی و مالی وارد به رهگذران، خسارت‌های احتمالی وارد به ملک و مالک پروژه نمونه‌هایی از مصادیق حوادث و خسارت‌های تحت پوشش این بیمه‌نامه هستند.

رویدادی است که حین و به مناسبت انجام کار موضوع بیمه و در مدت اعتبار بیمه‌نامه وفق شرح وظایف تعیین شده بیمه‌گذار اتفاق افتد و منجر به خسارت جانی و مالی  به اشخاص ثالث گردد و بیمه‌گذار مسئول جبران خسارت یا پرداخت غرامت ناشی از آن شناخته شود .

 کلیه اماکنی که بیمه‌گذار برای آنجا امور نظارت، طراحی و محاسبات و… را قبلا انجام داده یا اینکه درحال حاضر انجام می‌دهد .

علاوه بر پروژه‌های فعلی چنانچه در طول مدت اعتبار بیمه‌نامه خریداری شده، در پروژه‌های قبلی نیز حادثه‌ای رخ دهد که منجر به محکومیت مهندسین گردد خسارت‌های مالی و جانی بر اساس شرایط بیمه‌نامه قابل پرداخت خواهد بود. اما اگر حادثه قبل از خرید بیمه به وقوع پیوسته باشد این بیمه‌نامه هیچ تعهدی نخواهد داشت . 

جبران خسارت بدنی هر نفر در ماه‌های عادی تا سقف :4/800/000/000 ریال

جبران خسارت بدنی هر نفر در ماه‌های حرام تا سقف : 6/400/000/000 ریال

حداکثر تعهد بدنی بیمه‌گر در طول مدت بیمه :  32/000/000/000 ریال

هزینه پزشکی هر نفر در هر حادثه و در طول مدت بیمه‌نامه : 480/000/000 ریال

خسارت مالی در هر حادثه و در طول مدت بیمه : ( متغیر با انتخاب بیمه‌گذار )

1- پوشش افزایش اتوماتیک تعهدات جانی بیمه‌نامه بر مبنای افزایش دیه :

از آنجایی‌که مبلغ دیه همه ساله بر اساس قیمت 100 شتر افزایش می‌یابد و از طرفی مبلغ مندرج در بیمه‌نامه خریداری شده مبلغی ثابت است و از سوی دیگر پرداخت مبلغ دیه در صورت فوت بصورت یوم‌الادا توسط دادگاه محاسبه و مطالبه خواهد شد لذا ضروریست تعهدات بیمه‌نامه همگام با افزایش سالیانه مبلغ دیه بطور اتوماتیک رشد داشته باشد بنابراین با انتخاب و خرید این پوشش تعهدات جانی یا دیه بیمه‌نامه برای یک الی 3 بار قابل افزایش خواهد بود. بابت افزایش اتوماتیک یک بار 20% ، دو بار  30% ، سه بار 40% حق بیمه اضافی دریافت خواهد شد . 

2- پوشش تعدد دیات

در بعضی از حوادث مصدوم حادثه فوت نمی‌کند اما مقدار جراحت‌های وارده به قدری زیاد است که در مجموع مقدار دیه ایشان بیش از دیه فوت می‌شود به عنوان مثال نابینا شدن و از دست دادن هر دو پا معادل 2 دیه کامل است در چنین شرایطی شرکت بیمه فقط یک دیه را پرداخت خواهد کرد مگر اینکه پوشش تعداد بیش از یک دیه در بیمه‌نامه پیش‌بینی شده باشد. حق بیمه اضافی این پوشش 10% حق بیمه پایه بیمه‌نامه است .

3- پوشش جبران هزینه‌های اعتراض به نظر کارشناسی یا هیات کارشناسی :

پس از وقوع حادثه تعیین مقصر و یا مقصرین حادثه و همچنین تعیین درصد تقصیر هر یک از مقصرین به عهده کارشناس مورد وثوق مراجع ذیصلاح می‌باشد . پس از اعلام نظر کارشناس امکان اعتراض به نظر ایشان و بررسی موضوع توسط تیم کارشناسی سه نفره و یا حتی در مراحل بعدی پنج و یا هفت نفره وجود دارد. در چنین مواقعی پرداخت هزینه کارشناس و یا تیم کارشناسی به عهده فرد معترض خواهد بود. با خرید پوشش بیمه ایران هزینه های اعتراض به نظر کارشناس و یا هیات کارشناسی را پرداخت خواهد کرد .

1- خسارت ناشی از عمد و تقلب بیمه‌گذار
2- خسارت ناشی از انفجار هسته‌ای و تشعشات رادیواکتیو
3- خسارت ناشی از جنگ و انقلاب و شورش و اعتصاب و عوامل دیگری از این قبیل
4- خسارت ناشی از محکومیت جزائی و جرایم مربوطه
5- خسارت جانی و مالی وارد به بیمه‌گذار،شرکا و کارکنان بیمه‌گذار در محل مورد بیمه
6- خسارت‌هایی که منشاء آن خارج از اختیار بیمه‌گذار می‌باشد از قبیل حوادث و بلایای طبیعی (سیل،زلزله،رانش زمین) مگر آنکه مسئولیت بیمه‌گذار در مراجع قضائی در بروز حادثه محرز گردد.
7- خسارت ناشی از عدم النفع
8- کلیه هزینه‌های مربوط به دادرسی و کارشناسی، تاخیر تادیه، حق‌الوکاله و هرگونه هزینه در رابطه با دعاوی مطروحه
9- محکومیت نقدی به نفع دولت و همچنین مجازات‌های قابل خرید بیمه‌گذار
10- حوادث ناشی از مصرف مسکرات، مواد مخدر یا روانگردان توسط مقصر حادثه
11- حوادث ناشی از درگیری، نزاع و هرگونه اقدام به خودکشی
12- حوادث ناشی از اعمال مجرمانه بیمه‌گذار به تشخیص مراجع قانونی ذیصلاح
13- جرائم، تخلفات و مطالبات شهرداری و سایر سازمان‌ها و جزای نقدی
14- خسارت احتمالی قبل از صدور بیمه نامه و یا اینکه منشا آن قبل از تاریخ صدور بیمه‌نامه بوده باشد.
15- خسارت ناشی از تاخیر در انجام کار
16- خسارت ناشی از عدم صلاحیت فنی مهندسین ناظر، طراح و محاسب
17- خسارت‌های ناشی از وسیله نقلیه موتوری
18- کلیه حوادثی که طبق نظر مراجع ذیصلاح بیمه‌گذار مسئول آن شناخته نمی‌شود.

خسارت‌های بدنی در این بیمه‌نامه فاقد فرانشیز هستند به عبارت دیگر همه خسارت را شرکت بیمه پرداخت می‌کند اما در خسارت‌های مالی 10‌درصد فرانشیز به عهده بیمه‌گذار خواهد بود.

آیا بیمه مسئولیت مهندس ناظر را می‌توان به عنوان یک کلوز همراه با بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان خریداری کرد؟

خیر، هر چند تا قبل از اردیبهشت سال 1400 با خرید یک کلوز از مجموعه کلوزهای بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان میشد مسئولیت مهندس ناظر را هم بیمه کرد اما پس از تاریخ مذکور و با تغییرات صورت گرفته در مجموعه کلوزها، دیگر فروش کلوز بیمه مسئولیت مهندس ناظر امکان پذیر نیست و می بایست مهندسین ناظر بیمه‌نامه مسئولیت حرفه‌ای را بصورت مستقل خریداری نمایند. هر چند که در گذشته نیز بنا به دلایل زیر توصیه بر این بود که به جای خرید کلوز بیمه‌نامه مستقل تهیه شود.

1- در صورت عدم پرداخت حق بیمه از سوی کارفرما به شرکت بیمه و یا عدم پرداخت به موقع اقساط پرداخت خسارت از محل کلوز شماره هفت همچون سایر تعهدات بیمه‌نامه با اشکال اساسی مواجه میشد.
2- از آنجاییکه بیمه‌گذار یا مالک بیمه‌نامه کارفرما بود امکان فسخ ویا تعلیق بیمه‌نامه در هر زمانی برای ایشان بدون اطلاع مهندس ناظر میسر بود و در این صورت مهندس ناظر هیچ کنترلی به این موضوع نداشت.
3- در صورت وقوع حوادث سنگین و فوت چند نفربه طور همزمان ممکن بود تعهدات مندرج در بیمه‌نامه جوابگوی جبران مسئولیت مهندس ناظر نباشد.
4- کلوز شماره هفت خسارت‌های مالی را شامل نمیشد در حالیکه بیمه مسئولیت حرفه‌ای مهندس ناظر خسارت‌های مالی را نیز شامل می‌گردد .

مشاوره صدور بیمه‌نامه

مشاور بیمه بیمه مهندسی بیمه مهندسی 20220305 113946 1 300x300
به مشاوره نیاز دارید؟ با من در ارتباط باشید.
آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0