خدمات دوربین مداربسته

امروزه وجود سیستم های امنیتی و نظارتی در تمامی مکان ها ضروری است و غفلت از آن میتواند خسارت های سنگینی را به شما تحمیل کند. لذا شرکت آمودگستر سعی دارد تا با ارائه کامل ترین خدمات در حوزه ی سیستم های امنیتی و نظارتی شما را یاری کند و از زمانی که شما تصمیم به راه اندازی سیستم های امنیتی و نظارتی خود میگیرید، شامل مشاوره در انتخاب مناسب ترین دوربین مداربسته، خرید دوربین، نصب و راه اندازی و پشتیبانی پس از آن د رکنار شما خواهیم بود.

چرا شرکت آمودگستر؟

از میان شرکت های زیادی که در این زمینه فعالیت میکنند شرکت آمودگستر انتخاب کسانی است که به دنبال خدماتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستند. نظم و دقت در انجام پروژه ها باعث جلب توجه مشتریان به ما می شود و اعتماد مشتریان نتیجه ی سال ها تلاش و خوش قولی ماست.

دوربین مداربسته Asset 17
بازدید محل توسط کارشناسان تیم آمودگستر

برای نصب و اجرای دوربین های مداربسته ابتدا مکان پروژه مورد بررسی قرار مگیرد و اطلاعات لازم جمع آوری میشود این اطلاعات شامل:

  • تعیین بهترین محل نصب دوربین مداربسته
  • انتخاب تکنولوژی دوربین مداربسته مورد نیاز
  • انتخاب نوع شکل دوربین مداربسته
  • ارائه راهکارهایی برای کم شدن مسافت سیم کشی و تعداد تجهیزات
دوربین مداربسته Asset 18
تهیه پیش فاکتور برای تجهیزات

تجهیزات دوربین مداربسته برآورد هزینه میشوند و  سپس جانمایی انجام میشود و نقشه ی دوربین مداربسته طراحی شده و نهایتا پیش فاکتور توسط شرکت آمودگستر به مشتری ارسال می شود که پیش فاکتور با جزئیات هزینه نصب و راه اندازی میباشد.

دوربین مداربسته Asset 19
نصب و راه اندازی سیستم

یکی از مهم ترین قسمت های پروژه این مرحله می باشد. در این مرحله تمام موارد تعیین شده در ابتدای پروژه پیاده سازی می شود وکار نصب و راه اندازی به همراه آموزش تا انتها انجام می شود.

دوربین مداربسته Asset 20
تحویل به کارفرما و اخذ تاییدیه

در این مرحله کار به صورت کامل به مشتری تحویل داده می شود. هدف شرکت آمودگستر جلب رضایت و آرامش خاطر شماست به همین دلیل بعد از انجام مراحل نصب شما می توانید از تیم پشتیبانی بهره مند شوید.

نمونه پروژه های نصب دوربین مداربسته

دوربین مداربسته madrin
دوربین مداربسته armond
دوربین مداربسته armond
دوربین مداربسته bastil

فرم درخواست نصب دوربین مداربسته

نشانی
برای چه مکانی میخواهید از دوربین مداربسته استفاده کنید؟(ضروری)

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0