منوی محصولات
منوی محصولات

شرح تفصیلی و درسنامه نشریه 110 -حرفه- هادی تقی زاده

شرح تفصیلی و درسنامه نشریه 110 -حرفه- هادی تقی زاده
ناشر حرفه
نویسنده
تعداد صفحات ۲۰۰
قیمت پشت جلد ۵۹,۰۰۰ تومان
قیمت فروش ۵۶,۰۰۰ تومان
۵٪ تخفیف

«مشخصات فنی عمومی و اجرایی»

تاسیسات برقی ساختمان (نظارت و طراحی)

  • پوشش کلیه مطالب مهم آزمونی از نشریه 110 جلد اول و دوم

  • تشریح کامل سوالات ادوار مختلف آزمون مرتبط با این کتاب

  • استفاده از تکنیک انحصاری «magnify»

  • به همراه کلیدواژه


     

نشریه ۱۱۰ در دو جلد تحت عنوان مشخصات فنی عمومی و اجرایی تأسیسات برقی ساختمان، جلد ۱: تاسیسات برقی فشار ضعیف و فشار متوسط و جلد ۲: تأسیسات برقی جریان ضعیف توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور تدوین گردیده است. نشریه ۱۱۰ علاوه براینکه یکی از مراجع ارزشمند برای مهندسان شاغل در زمینه طراحی، نظارت و اجرا تاسیسات برقی می باشد، بلکه از سال ۹۵ به بعد و در پی تغییرات گسترده ایجاد شده در ساختار آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، به عنوان یکی از منابع مهم و تخصص ی (که هر دوره تعداد قابل توجهی از سوالات از این نشریه طرح می شود) به هر دو صلاحیت نظارت و طراحی آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته تاسیسات برقی اضافه شده است. جلد اول و دوم نشریه مذکور نزدیک به ۱۰۰۰ صفحه بوده و از طرفی بسیاری از قسمت های آن آزمون محور نبوده و همچنین مدنظر طراحان برای آزمون نظام مهندسی نمی باشد. حجم بالای این نشریه و نیز پراکندگی و گنگ بودن مطالب آن داوطلبان آزمون را در استفاده از این منبع دچار مشکل کرده، به گونه ای که تفکیک مطالب این نشریه (از دیدگاه آزمونی و استفاده بهینه از آن در آزمون بسیار سخت و پیچیده می باشد. از دیدگاهی دیگر، با توجه به مدت زمان کوتاه به منظور آماده سازی برای آزمون و فرصت کم داوطلبین جهت مطالعه، سرمایه گذاری بر روی این منبع و خواندن آن به منظور شرکت در آزمون نظام مهندسی به هیچ وجه عاقلانه نمی باشد. با تمام این تفاسیر، به بررسی برخی از ویژگی های کتاب شرح تفصیلی و درسنامه نشریه ۱۱۰ می پردازیم:

  • پوشش کلیه مطالب ورد نیار برای آزمون نظام مهندسی از هر دو جلد اول و دوم نشریه 110
  • تدوین ، سازماندهی و دسته بندی مطالب و متمایز نمودن نکات مهم
  • تشریح کامل کلیه سوالات مطرح شده در ادوار مختلف آزمون به صورت طبقه بندی شده
  • تهیه کلیدواژه حرفه ای زیر موضوع شده مختص این کتاب با بهره گیری از تکنیک انحصاری magnify

دفتر نظام فنی اجرایی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور اقدام به تهیه آیین نامه اجرایی تاسیسات برقی ساختمان | عنوان نشریه ۱۱۰ نموده است، رعایت کامل کلیه مفاد این نشریه که در دو جلد با نام مشخصات فنی عمومی و اجرایی تاسیسات برقی ساختمان انتشار یافته البته برای دستگاه های اجرایی، مهندسان مشاوره پیمانکاران و عوامل دیگر در طرح های عمرانی لازم الاجرا می باشد. این منبع غنی شامل نکات اجرایی و طراحی تاسیسات برقی ساختمان بوده که به موارد ذیل پرداخته است:

نشریه ۱-۱۱۰: تأسیسات برقی فشار ضعیف و فشار متوسط

نشریه ۲-۱۱۰ تأسیسات برقی جریان ضعیف

از سال ۹۵ و در پی تغییرات گسترده ایجاد شده در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی ، نشریه ۱۱۰ به عنوان یکی از منابع مهم و  تخصصی به هر دو صلاحیت نظارت و طراحی آزمون مربوطه اضافه شده است. با بررسی سوالات ادوار مختلف این آزمون ها به سوالات متعدد مطرح شده از این منبع بر می خوریم که بر اهمیت بسیار زیاد آن دلالت دارد.

همان گونه که ذکر گردید نشریه ۱۱۰ یک منبع بسیار ارزشمند و کاربردی در بخشهای مختلف می باشد که در دو جلد تهیه و تنظیم : گردیده و روی هم رفته حدود ۱۰۰۰ صفحه را تشکیل می دهد. از طرف دیگر بسیاری از مطالب این نشریات کاربردی و اجرایی بوده و مدنظر طراحان برای آزمون نظام مهندسی نمی باشد. تفکیک مطالب این نشریات (از دیدگاه آزمونی برای داوطلبان بسیار سخت و پیچیده بوده و از طرفی با توجه زمان آماده سازی کوتاه برای آزمون و فرصت کم داوطلبان جهت مطالعه، خواندن تمامی مطالب نشریه مذکور جهت :شرکت در آزمون نظام مهندسی امر عاقلانه ای نمی باشد. همچنین متن گنگ و پراکنده این نشریات باعث پیچیده تر شدن موضوع می شود : همه این موارد انگیزه تهیه و تالیف کتاب حاضر را فراهم نموده و نتیجه تلاش های شبانه روزی انتشارات حرفه کتاب پیش روی شماسته : مولف کتاب با بهره گیری از دانش و تخصص خود در ابتدا تمامی مطالب مورد نیاز داوطلبان برای آزمون را گردآوری نموده و با بیان روان و ساده و نیز استفاده از اشکال مختلف به شرح مطالب گنگ و نامفهوم پرداخته است، به نحوی که این کتاب تمامی مطالب مورد نیاز آزمون |: از هر دو جلد نشریه ۱۱۰ را پوشش می دهد. در کتاب حاضر مطالب لازم از نشریات جلد اول و دوم به گونه ای تدوین و سازماندهی شده : است که داوطلب بتواند به صورت بهینه از آن در آزمون استفاده نماید. همچنین نکته های مهم آزمونی نیز از سایر قسمتها متمایز و مشخص شده است. ویژگی دیگر این کتاب تشریح کامل سوالات ادوار گذشته آزمون های نظام مهندسی مطرح شده از نشریه ۱۱۰ به صورت : طبقه بندی شده می باشد، به طوری که برای درک کامل داوطلبین گرامی، پس از شرح محطالب هر قسمت، سوالات مطرح شده در آزمون نظام مهندسی و متناظر با این مطالب جمع آوری و پاسخ داده شده است

همچنین به جهت بافتن سریع مطالب کتاب و صرفه جویی در زمان پاسخدهی به سوالات آزمون، کلیدواژه حرفهای مختص این کتاب تهیه و تنظیم شده است : اما ویژگی منحصر به فردی که این کتاب را متمایز می نماید استفاده از تکنیک انحصاری magnify می باشد. مولف این کتاب با همراهی متخصصین فمال انتشارات و بررسی دقیق مشکلات اکثر داوطلبین آزمون نظام مهندسی در استفاده از کلیدواژه، در اقدامی نوین و کاربردی برای استفاده بهینه تر از کلیدواژه و صرفه جویی هرچه بیشتر در زمان این راهکار خاص را (هر چند به قیمت زحمت دوچندان در مرحله تنوین کتاب) پدید آورده اند. با استفاده از این تکنیک تمامی کلمات کلیدی در متن از دیگر کلمات متمایز شده و داوطلبین برای یافتن بند : مربوط به یک کلیدواژه نیازی به خواندن (کاها) تمام صفحه ارجاع داده شده نداشته و تنها با یک بررسی چشمی و بسیار سریعتر از حالت عادی، کلیدواژه و بند مربوطه و درنتیجه جواب سوال مورد نظر خود را می یابند

ناشر حرفه
نویسنده
طبقه بندی
نوبت چاپ 1
تاریخ چاپ ۱۳۹۸
شابک 9786229979624
قطع کتاب رحلی
تعداد صفحات ۲۰۰
قیمت پشت جلد ۵۹,۰۰۰ تومان
قیمت فروش ۵۶,۰۰۰ تومان
زبان کتاب فارسی

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.