به سایت جدید آزمون تاپ خوش آمدید!

در باره ما

مجموعه آزمون تاپ در سال 1394 با هدف توسعه آموزش های تخصصی و تامین منابع فنی و مهندسی از جمله کتاب ها و نرم افزارهای رشته مهندسی برق آغاز به کار نمود. بر اساس برنامه ریزی ها و اهداف پیش بینی شده، پس از زمان کوتاهی گستره ارائه خدمات به سایر رشته های هفتگانه نظام مهندسی ساختمان، تمام صلاحیت های کارشناس رسمی دادگستری، آزمون های استخدامی و همچنین موضوعات تخصصی مانند سیستم های اتوماسیون و ابزار دقیق، انرژی های نو، ایمنی و غیره توسعه پیدا نمود.

در حال حاضر این مجموعه با ارائه خدمات به بیش از 100 هزار نفر از متخصصین رشته های مهندسی در سراسر کشور، کامل ترین مجموعه کتاب ها و نرم افزارهای تخصصی که توسط ناشرین معتبر در سراسر کشور منتشر شده است را گردآوری نموده و بصورت دسته بندی شده از طریق وب سایت www.azmoontop.com در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

همچنین با همکاری برترین اساتید صنعت و دانشگاه علاوه بر برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی بصورت حضوری به عنوان اولین برگزار کننده وبینارهای مهندسی در کشور، تا کنون بیش از 1000 ساعت محتوای آموزشی چند رسانه ای تهیه و از طریق پلتفرم آموزشی www.eduazmoontop.ir قابل دسترس می باشد.

به لطف پروردگار و اعتماد و تشویق همکاران گرامی، بر آن شدیم تا اولین هایپر مارکت مهندسی کشور را با بهره گیری از جدیدترین بسترهای فروش آنلاین در محیطی امن و بر پایه چند فروشندگی تاسیس نماییم.

کلیه فعالیت های سایت آزمون تاپ زیر نظر شرکت مانا تجارت الکترونیک دایان صورت می گیرد.

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0