در باره ما

مجموعه آزمون تاپ در سال 1394 با هدف توسعه آموزش های تخصصی و تامین منابع فنی و مهندسی از جمله کتاب ها و نرم افزارهای رشته مهندسی برق آغاز به کار نمود. بر اساس برنامه ریزی ها و اهداف پیش بینی شده، پس از زمان کوتاهی گستره ارائه خدمات به سایر رشته های هفتگانه نظام مهندسی ساختمان، تمام صلاحیت های کارشناس رسمی دادگستری، آزمون های استخدامی و همچنین موضوعات تخصصی مانند سیستم های اتوماسیون و ابزار دقیق، انرژی های نو، ایمنی و غیره توسعه پیدا نمود.

در حال حاضر این مجموعه با ارائه خدمات به بیش از 100 هزار نفر از متخصصین رشته های مهندسی در سراسر کشور، کامل ترین مجموعه کتاب ها و نرم افزارهای تخصصی که توسط ناشرین معتبر در سراسر کشور منتشر شده است را گردآوری نموده و بصورت دسته بندی شده از طریق وب سایت www.azmoontop.com در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

همچنین با همکاری برترین اساتید صنعت و دانشگاه علاوه بر برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی بصورت حضوری به عنوان اولین برگزار کننده وبینارهای مهندسی در کشور، تا کنون بیش از 1000 ساعت محتوای آموزشی چند رسانه ای تهیه و از طریق پلتفرم آموزشی www.eduazmoontop.ir قابل دسترس می باشد.

به لطف پروردگار و اعتماد و تشویق همکاران گرامی، بر آن شدیم تا اولین هایپر مارکت مهندسی کشور را با بهره گیری از جدیدترین بسترهای فروش آنلاین در محیطی امن و بر پایه چند فروشندگی تاسیس نماییم.

کلیه فعالیت های سایت آزمون تاپ زیر نظر شرکت مانا تجارت الکترونیک دایان صورت می گیرد.

تیم ما

جمال بهرامی درباره ما       300x300

جمال بهرامی

Founder

محمد علی دهقانی منش درباره ما

محمد علی دهقانی‌منش

Co-Founder

طیبه کرمی درباره ما

طیبه کرمی

Co-Founder

شراره طلانورد درباره ما

شراره طلانورد

marketing manager

میلاد میلادی درباره ما

میلاد میلادی

Seo manager

درباره ما        300x300

ستاره فرورتیش

content manager

الهه سمیعی درباره ما

الهه سمیعی

social media specialist

نیلوفر باقری درباره ما

نیلوفر باقری

product manager

محمدرضا باقری درباره ما      300x300

محمدرضا باقری

Sales Expert

درباره ما            300x300

ژینا میثاقی

GRAPHIST

آزمون تاپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0